Dorostenci postupují z 1. místa, junioři – 6. místo – výsledky 1. liga karate!!

ČSKe info

ČSKe info

V neděli 16.2. proběhlo v Liberci poslední kolo základní skupiny 1. ligy kumite družstev, kde měly Pardubice své zástupce hned ve dvou kategoriích mládeže.

Perfektní výkon předvedl opět tým dorostenců z Karate Lions Pardubice (Petr Ducheček, Jan Vobruba a Janek James Hislop), který v základní skupině vyhrál úplně všechny zápasy a postupuje do play off z 1. místa. Naši dorostenci končí se zdrcující bilancí získaných vs. ztracených bodů – 54 získaných a pouze 1 ztracený bod. V prvním kole play off na konci března nastoupí pardubičtí bojovníci proti výběru B z Českých Budějovic, který postoupil ze 4. místa.

Tým juniorů ve složení Jakub Mucha, Blade Ahran Paterson a Jiří Krych (na hostování z Fight Club České Budějovice) vybojoval v tomto kole 1. ligy kumite družstev velice cenné vítězství nad družstvem z TJ karate České Budějovice B. Mladým lvům se tak podařilo vylepšit svoji velice obtížnou pozici z předchozího kola, kde kvůli nemoci Jakuba bojovali v oslabeném složení a měli vždy jeden kontumačně prohraný zápas. Tým Karate Lions Pardubice se tak posunul ze 7. na 6. místo, kde svoje boje v první lize letos končí, protože do finále postupují první 4 družstva. I když součet bodů nestačil na postup, tak si naši junioři odvezli cenné zkušenosti nejen z jednotlivých zápasů ale i ze situací, kdy se museli vyrovnat s tím, že bojují v oslabení nebo že dohánějí výrazný bodový rozdíl v celkovém pořadí.

Na konci března fanděte našemu týmu dorostenců ve finále 1. ligy kumite družstev!! 😉

Ve finálových bojích v březnu se představí ještě další náš zástupce – v kategorii týmů dorostenek nastoupí po zdravotní pauze naše zkušená závodnice Květoslava Pokorná na hostování do výběru Královéhradeckého kraje.

Přijďte se podívat na trénink do Karate Lions Pardubice:

Podpořte sportovní činnost mládeže:

Chcete podpořit sportovní činnost mládeže? – Staňte se partnerem Karate Lions Pardubice pro výjezd na soutěže ME a MS nebo třeba partnerem pro podporu obecné činnosti ve sportu mládeže. Kontakt a více info na: info@karate-lions.cz nebo na +420 775 570 820.

info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře