Pardubičtí lvi mají 4 nové mistry Moravy a Slezska v karate

OMMaS - Karate Lions Pardubice 2014(Na fotografii: Tesař, Vobruba, Paterson G. Paterson B. Netolický, Ducheček, Mucha, Charvát)

Mladí lvi se vrátili z Otevřeného mistrovství Moravy a Slezska se 4 zlatými, 3 stříbrnými a 2 bronzovými medailemi.

V sobotu 3.5.2014 proběhlo v Jeseníku Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska. Pardubice zde tentokrát reprezentovalo hned 7 mladých lvů z Karate Lions Pardubice – a rozhodně úspěšně:

Mistři Moravy a Slezska (zlaté medaile):

 • Galen Darren Paterson (kata žáci)
 • Petr Ducheček (kumite dorostenci -52 kg)
 • Jan Vobruba (kumite dorostenci -63 kg)
 • Radek Netolický (kumite žáci -39 kg)

Vicemistři Moravy a Slezska (stříbrné medaile):

 • Blade Ahran Paterson (kumite dorostenci -63 kg)
 • Jakub Mucha (kumite dorostenci -70 kg)
 • Janek James Hislop (kumite dorostenci -57 kg)

Druzí vicemistři Moravy a Slezska (bronzové medaile):

 • Blade Ahran Paterson (kata dorostenci)
 • Jan Vobruba (kata dorostenci)
  (V karate jsou udělovány dvě třetí místa… „pavoukovým“ systémem)

Velice zajímavou bilancí je fakt, že každý náš závodník se na této soutěži probojoval do finálového souboje o zlato alespoň v jedné kategorii. Pěknou lví tečkou na závěr byl vzájemný duel našich závodníků Honzy Vobruby a Blada Patersona v kategorii kumite dorostenců do 63 kg o zlatou medaili, kde museli o vítězi po vyrovnaném a napínavém souboji rozhodnout až rozhodčí při hlasování.

Přijďte se podívat na trénink do Karate Lions Pardubice:

Podpořte sportovní činnost mládeže:

Chcete podpořit sportovní činnost mládeže? – Staňte se partnerem Karate Lions Pardubice pro výjezd na soutěže ME a MS nebo třeba partnerem pro podporu obecné činnosti ve sportu mládeže. Kontakt a více info na: info@karate-lions.cz nebo na +420 775 570 820.

info@karate-lions.cz
Píšu pro Vás články a recenze o sebeobraně, bojových sportech, karate a fyzickém a mentálním tréninku obecně... ;) „Bojovými sporty se zabývám už od dětství. – od 4 let trénuji karate a od 18 let se aktivně věnuji trenérské činnosti.“ „V současné době jsem trenérem skupiny Profi karate a předsedou v klubu Karate Lions Pardubice z.s.„ Jsem nadšeným autorem několika online i "offline" projektů - například Online Karate Akademie: www.karate-academy.cz
Komentáře